עוגות מעוצבות מבצק סוכר, עוגות יום הולדת ואירועים מיוחדים, דורית יחיאל, לוגו

איך חוגגים יום הולדת מהבית?

חוגגים לבן בית בקרוב יום הולדת? רוצים לשמח אותו איך לא יודעים כיצד? הטיפים הבאים הם בשבילכם:

סוגיות שונות בחיים מגבילות אותנו לעיתים לעשות דברים שאנחנו אוהבים עברנו או עבור אדם אהוב. גם כיום בשל ההגבלות השונות, אנחנו נאלצים להיות גמישים ככל האפשר ולהתאים את עצמנו למצב. מה עושים כאשר יש יום הולדת לבן בית אבל בשל ההגבלות השונות לא ניתן לחגוג לו כמו בדרך כלל עם כל החברים והמשפחה? זה הזמן להיות יצירתיים, לקבל את המצב כפי שהוא ולשמח את האדם הזה ככל שאפשר!

חמישה טיפים לשמח אדם ביום הולדת:

 • להקליט לו שיר
  הטכנולוגיה של היום מאפשרים לנו להקליט דברים בסאונד שלא מביך שום אולפן. לכן בתוך התחלה תמצאו מנגינה משיר אהוב עליכם או על האדם שיש לו יום הולדת, לאחר מכן מצאו פינה שקטה ורשמו על דף את כל מה שעל ליבכם שזורם לכם עם המנגינה בראש. הקליטו דרך המחשב והשמיעו לו ביום הולדת שלו.
 • להכין לו סרטון
  זה שאי אפשר להיפגש עם כל המשפחה והחברים לא אומר שאי אפשר לחגוג איתם! בקשו מחברים קרובים ומשפחה לצלם סרטון קצר בו הם מברכים את חוגג היום הולדת, אגדו הכל ביחד, הוסיפו שיר רקע ויש לכם מתנה מרגשת שמרגישה כמו יום הולדת עם כל המשפחה.
 • להזמין לו בלונים ופרחים
  אם טכנולוגיה פחות מדברת אליכם, אתם יכולים להזמין לו בלונים ופרחים ולהוסיף ברכה אישית. מה שחשוב ביום הולדת זה להראות לחוגג היום הולדת שהשקעתם מחשבה והיה לכם חשוב לשמח אותו ביום הזה. לכן מצאו מקום שעושה משלוחי בלונים ופרחים באזורכם והזמינו לא זר מרגש.
 • להזמין לו עוגה מעוצבת
  זה כבר ידוע שאין חגיגה בלי עוגה, אבל עוגה מעוצבת? זה כבר משהו אחר. הזמינו לו עוגה מעוצבת בנושא שהוא אוהב, כמו למשל סידרה אהובה, בעל חיים אהוב, תחביב מיוחד שלו והזכירו לו כמה הוא מיוחד בשבילכם. עוגות מעוצבות זה טרנד מיוחד שהופך כל אירוע או חגיגה לצבעונית יותר!

 

 • להכין לו ארוחה מיוחדת במרפסת או בסלון
  הסיבה שלא ניתן ללכת למסעדות לא אומרת שלא ניתן להפוך את הבית למסעדה! אז גם אם אתם אוהבים לבשל וגם אם לא, תוכלו להפתיע את חוגג היום הולדת בארוחה מפנקת באמצעות מתכון באינטרנט. אם אתם ממש לא בקטע של בישול, תמיד אפשר להזמין משלוח לבית של מאכל אהוב, ולסדר את השולחן כמו במסעדה.

 

לסיכום,

גם אם זה לא המצב האולטימטיבי לחגוג יום הולדת, עדין לא אומר שלא ניתן לחגוג אותה כמו שצריך. המטרה של החגיגה היא להזכיר לבן המשפחה או החבר כמה הוא חשוב לכם וכמה אתם רוצים לשמח אותו ביום הולדתו.

לצפייה בעוגות מעוצבות ליום הולדת לחצו כאן, או חייגו להזמנות 052-2245922

×