מבחר סדנאות בצק סוכר

מגוון סדנאות בצק סוכר לילדים ומבוגרים

סדנת בצק סוכר הורה וילד – מעצבים יחד רגעים מתוקים

סדנת בצק סוכר הורה וילדיש פעילויות שאין להן גיל, והן יודעות לגשר ולחבר – ישר ללב.

כשבניתי את הסדנאות עמד לנגד עיני סטנדרט העוגות שאני בעצמי מעצבת, רציתי שהחוויה המשותפת בין הילדים למבוגרים תהיה איכותית ומוקפדת בדיוק באותה המידה, עם חומרי גלם משובחים, ידע רב והמון השקעה עד הפרטים הקטנים מכל הלב.

סדנת עיצוב בבצק סוכר עם הילדים זו חוויה של יצירה, משחק, למידה והמון חיבור משותף – דרך הידיים.

לגעת בחומרים, לגלות את המרקמים ואת הטעמים, לפסל, להתנסות ולעצב כל פרט ופרט, ללמוד על עולם האפיה,
ובעיקר, ליהנות מזמן איכות מרגש ובלתי נשכח
.

סדנת בצק סוכר מתקיימת בפורמט של אחד על אחד או בקבוצה אינטימית של עד 4 זוגות הורה וילד אצלי בסטודיו בגן יבנה, נמשכות עד כ-3 שעות ובסופן, פרט לחוויה המרגשת אתם לוקחים הביתה גם את עוגת הבצק סוכר שעיצבתם במו ידיכם, חוברת מתכונים מתוקה שכוללת בתוכה טיפים על עיצוב בבצק סוכר, וקובץ תמונות מרגשות המתעדות את העבודה המשותפת שלכם, אשר מצולמות על ידי באופן מקצועי

כשסבתא שיחקה בסוכר – סדנאות עיצוב בבצק סוכר עם הנכדים

עיצוב בבצק סוכר מוציא מתוכנו את הילדים שבנו, ומחבר בנינו ממקום של שמחה, יצירה והמון קלילות ולכן מהווה פתרון מעולה לפעילות משותפת של סבתא ונכד/ה.

הסדנה הינה זמן איכות משותף בו יוצרים ומעצבים יחד עוגה בבצק סוכר על כל פרטיה משלב הרעיון ובחירת הדמות ועד התוצר הסופי המרשים.

תוך כדי העבודה, הפיסול והיצירה, נוצר שיח מקרב, עולים זיכרונות, סבתא משתפת מעולמה ומניסיונה הקשר האישי מתחזק והנכד/ה זוכים לחוות אותה מזווית אחרת ומרגשת.

סדנת בצק סוכר יכולה להתאים כפעילות לנכדים שאוהבים וסקרנים לגבי עולם האפייה או כמתנה פרטית ליום ההולדת.

מעצבים קטנים ומוכשרים – סדנת עיצוב עוגת יום הולדת בבצק סוכר עם ההורים

סדנת עיצוב עוגת יום הולדת בבצק סוכר עם ההוריםהדרך המושלמת להעצים ולחזק את הילדים שלכם היא לתת להם זמן אישי רק אתם והם.

תוך כדי עיצוב משותף, בחירה של החומרים והעבודה בפועל, כל הקשב שלכם מופנה רק אליהם, אתם מעודדים, צוחקים, מדברים ומתקרבים דרך היצירה.

אתם יכולים לבחור סדנת עיצוב עוגת יום הולדת בבצק סוכר מ-א ועד ת, בה הילד מעצב את עוגת יום ההולדת שלו בעצמו, בוחר את הדמויות האהובות עליו, אחראי על כל התהליך ובסופו של דבר יוצא עם עוגה יפיפייה וטעימה שהוא עשה במו ידיו ויכול להציג לגאווה במסיבת יום ההולדת שלו.

או כפעילות העשרה והנאה לילדים שאוהבים ומתעניינים בעולם האפייה ועיצוב העוגות.

בסדנאות שלי אני נותנת ידע מקצועי והכוונה, מסבירה בסבלנות ומדגימה, עד הפרטים הקטנים ביותר של העיצוב ומאפשרת לילד ולכם לחוות הצלחה דרך הידיים.

 

צרו קשר לפרטים והזמנות