עוגות מעוצבות מבצק סוכר, עוגות יום הולדת ואירועים מיוחדים, דורית יחיאל, לוגו

6 טיפים לתכנון מסיבת רווקות

אם את מתכננת מסיבת רווקות לחברה הכי טובה שלך, אנחנו רוצים לתת לך כמה דגשים שחשוב לקחת בחשבון. רגע לפני שמדברים על תקציב למסיבת רווקות נפלאה, בואי נדבר למשל על מתנות מרגשות, עוגות מעוצבות ציוד למסיבות ואירועים, כולל השכרת ציוד למסיבת רווקות.

החלק החשוב ביותר בכל מסיבת רווקות מוצלחת הוא הפינוקים הקטנים שאותם הכי זוכרים. פינוקים יכולים להגיע במגוון צורות וגדלים והם נותנים את הטאץ' הייחודי למסיבה של החברה הכי טובה שלך. כשאנחנו מדברים על פינוקים אנחנו מתכוונים למשל לעוגות מעוצבות, שעוצבו במיוחד בהתאמה לכלה, לאופי שלה ולאופי המסיבה שתכננתן לה. עיצוב העוגה מעניק לכל החוגגות את תחושת השייכות ואת ההרגשה של הקדשת מחשבה ותכנון.

בנוסף לזה, 6 טיפים לתכנון נכון של מסיבת רווקות:

  1. תכנון נכון מונע "אסון"

אף אחד לא רוצה שמסיבת הרווקות שלה תנחל נפילה, בטח שלא בגלל פרטים קטנים שלא נלקחו בחשבון. תשתדלי לתכנן את כל הפרטים הכי קטנים מראש, ככה שתהיו מוכנות לכל תרחיש ותרחיש. למשל, צריך לקחת בחשבון שחלק מהנשים שיהיו במסיבה יעדיפו אוכל צמחוני, אולי ללא גלוטן ואולי בכלל טבעוני.

  1. תכנני את הלוקיישן למסיבת הרווקות

הכי חשוב, לוקיישן שבוחרים בקפידה מראש. למשל, חשבת על צימרים בצפון ללא לינה למסיבת רווקות? הצימרים האלו כוללים חבילות ספא שונות, כולל גם כל מיני עיסויים מעולים לגוף ולנשמה גם יחד. אם אתן עורכות את מסיבת הרווקות באחד הבתים, יהיה כדאי להזמין אל המסיבה אטרקציה קולינארית כלשהיא.

  1. לבחור אטרקציה למסיבת רווקות מראש

כמה שיותר מוקדם, בחרי את האטרקציה למסיבת הרווקות. אם אפשר, עדיף לסגור את הפינה הזו לפחות חודשיים-שלושה לפני תאריך המסיבה. החלטתן על סדנת בישול? אולי סדנה להכנת שוקולדים? יאללה, מעולה, תקבעו את זה מראש ותחסכו ביטולים של הדקה ה-90.

  1. לתכנן את האירוע בהתאם לתקציב

בהתאם לאירוע, תכנני את התקציב למסיבה. אם יש צורך לרכוש אביזרים למסיבת רווקות ואירועים, כמובן שהם ייכללו תחת הגדרת התקציב. יתרה מזאת, לפעמים כדאי לעשות "מגביות" בין החברות שיגיעו למסיבה. בנוסף למתנה מהודרת, כל אחת יכולה לתרום את חלקה להפיכת המסיבה להפקה של ממש. לא חובה, אבל זו בהחלט אפשרות. ואם לא בכסף, אז אפשר תרומה קולינארית. כל אחת יכולה להכין מנה מהסרטים, יחדיו תוכלו לחסוך על עלויות קייטרינג.

  1. מסיבת רווקות בצהריים או בערב?

בכדי להחליט אם מסיבת הרווקות תתקיים בצוהריים או בערב, יהיה חשוב לבדוק עם הבנות לגבי הלו"ז שלהן. בעוד שלחלק מהבנות יהיה חשוב לקיים את המסיבה בערב, חלק מהבנות יעדיפו צוהריים. אי אפשר אף פעם לרצות את כולן, אבל כדאי לפחות לתת את התחושה שמנסים להתחשב בהן.

  1. אפליקציה לווידוא מוזמנים לאירוע

אם רשימת המוזמנות למסיבת הרווקות היא גדולה, עדיף להסתייע באפליקציות שמאפשרות לכן לוודא רשימת מוזמנים. אם תדעו שחלק מהמוזמנות עומדות שלא להגיע, תוכלו להתאים את ההוצאות בהתאם. למשל, תוכלו לרכוש פחות מנות קייטרינג לאירוע.

בסופו של דבר, אם תדעו בדיוק מי עומדת להגיע ומי לא, תוכלו לתכנן את האירוע בקלות יתרה. מה שלוקח אותנו בחזרה לתקציב, שהוא הבסיס של תכנון אירוע בצורה נכונה.

×